Кание за малку ќе останеше без панталони?!?!

5 мај, 20120
Kim-Kardashian

Откако и двајцата излегоа од автомобилот, она што беше шокантно беше дека панталоните на Кание беа раскопчани, а речиси остана без нив! Упс! 🙂

Иако многумина помислиа дека парот “си играл“малку во автомобилот, вистинската причина за паднатите панталони беше откриена: “Додека излегуваше надвор од автомобилот, каишот му се закачи за вратата на автомобилот. Тој се обиде да ги подигне брзо, но каишот беше премногу тежок. Тоа не беше намерно и јас не гледам ништо скандалозно во ова “, изјави Ким во одбрана на нејзиното момче.

Во секој случај, двајцата не се одделуваат еден од друга и постојат гласини дека наскоро ќе застанат пред олтар. Се чини дека Ким не научил ништо од претходниот брак!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber