Кети Пери најавила мрачен албум?!

12 април, 20120
katy-perry-part-of-me

Британската пејачка Кети Пери најавува мрачен албум со што ги изненадила нејзините фанови кои ја знаат Кети како ведра и весела пејачка.

Инаку, позитивната Кети пери најавила дека престојниот албум ќе и биде “е.ано мрачен”. Голем број од луѓето веруваат дека новиот албум ќе биде инспириран од разводот на пејачката од Расел Бренд.

За британскиот таблоид “The Sun”, Кети Пери открила и како се чувствува по разводот.

“Би сакала да употребам временски часовник и да го вратам на одреден датум”, изјавила пејачката.

Инаку, таа требаше да глуми во филмот “The Help”, но одбила поради тоа што снимањето почнувало во исто време како и издавањето на нејзиниот албум. Но, таа секако сега треба да се погрижи за нејзиниот филм кој излегува во јуни “Katy Perry: Part of Me”, а ќе ги прикажува нејзините концерти во 3D издание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi