Ким Кардашијан гo изгубила ѓерданот во длабокото деколте?

30 март, 20120
Kim-Kardashian

Кога ќе ја видите најновата фотографија на оваа реалити ѕвезда и старлета, нема да можете да го избегнете нејзиното бујно деколте. А бојата на очите? Не верувам дека некој се грижи за тоа?!

Постојано дели фотографии преку Твитер и склона е на експериментирање кога е стајлингот во прашање.

Овој пат Ким Кардашијан објавила нова фотографија, за да покаже дека ставила нови леќи.

Иaко, се чини дека очите не се во преден план!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/