Ким Кардашијан уловена без шминка и високи потпетици! Kоја разлика, а?:)))

1 февруари, 20120
kim

Навикнати сме Ким Кардашијан да не инспирира и воодушевува со нејзиниот гломурозен имиџ и појава, средена коса и блескав тен. Меѓутоа, папараците ја уловија старлетата во малку несекојдневно издание, барем за нас.

Ким Кардашијан е една од девојките кои се секогаш средени и подготвени да позираат. Меѓутоа, не и кога одат во теретана. Токму тогаш папараците ја уловиле и направиле фотографии кои ви ги претставуваме. Интересно е дека само неколку часа пред тоа старлетата позирала нашминкана дотерана и со нова фризура. Која разлика, а?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma