Ким Крадашијан причина за прекинот на врската на Кание Вест! Му испраќала сочни фотографии:)))

5 јануари, 20120
Kim Kardashian13

Старлетата и манекенка Амбер Роуз одлучила да ги отвори очите на светот. Ја обвинила Ким Кардашијан поради тоа што повеќе не е во врска со познатиот рапер Кание Вест.

Амбер Рози открива дела Ким Крадашијан  е една од главните причини за прекинот на нејзината врска со Кение Вест. Ја обвинила Ким и дека го изневерувала нејзиното тогашно момче Реџи Буш, така што на Кени му испраќала сочни фотографии и пораки.

Поранешниот портпарол на Ким Кардашијан потврдил дека своевремено Кение и Ким биле заедно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber