Повторно во тренд густите и долги шишки!

5 јануари, 20120
1

Ако 2011 беше годината на долгите, брановидни и малку романтични коси, модата за оваа година е сосема различна. Помеѓу разнообразието од кратки фризури се издвојуваат густите и долги шишки. Тие изгледаат добро како на долга, така и на кратка и средно кратка коса.  Равните шишки изгледаат убиствено добро. Тие го оформуваат лицето и го фокусираат вниманието точно таму.  Во галеријата подолу, се надеваме деќа ќе пронајдете инспирација ако ви е во план некаква промена на вашата фризура.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber