Ким најде начин како да заработи на Кејт Мидлтон! :)

9 јануари, 20120
kim

Старлетата Ким Кардашијан има осет за добра заработувачка. Овој пат одлучила да заработи на Војвотката од Кембриџ, за која дизајнирала специјални чевли.

Откако Викторија Бекам дизјанирала фустан исклучиво за принцезата Кејт Мидлтон по повод нејзиниот 30-ти роденден и старлетата Ким Кардашијан одлучила на Војвотката од Кембриџ да и го испорача својот подарок.

Ким всушност дизајнирала чевли кои во продажба чинат 40 фунти.

“Навистина ми се допаѓа нејзиниот стил и мислам дека секоја жена заслужува секој ден да се чувствува како принцеза. Сакам да ја искористам оваа можност да и го честитам роденденот на Кејт Мидлтон”, изјавила Ким во видео порака.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber