Ким vs Никол!!! :))))))

12 февруари, 20121
kim-nicole

Kим Кардашијан облекла фустан кој Никол го носела пред една година!

Во неодамнешната посета на телевизиското шоу Live! with Kelly, Ким блескаше во црвен чипкан фустан кој го дизајнирал L’Wren Scott. Со Louboutin чевли и црните кадрици, Ким изгледаше пристојно, но секси.  Никол Кидман  во истиот фустан се појавила на доделувањето на награди Independent Spirit во февруари – минатата година!

На која и стои подобро црвениот фустан – Ким или Никол???

One comment

  • vanesa

    12 февруари, 2012 at 19:29

    Na nikol podobro i stoi , kim e kako krusha :)))

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma