Ким, зарем вака се оди во црква?!

14 февруари, 20120
kim-kardashian-church

Ким Кардашијан е честа тема на разговор, а кога е оба во прашање, материјал има многу. И овој пат таа ни даде повод за пишување…

Иако го покрила своето бујно деколте кога тргнала во црква, секси Ким Кардашијан останала верна на својот провокативн стил, па ги открила нозете.

Вистина е дека жената треба да води сметка за својот изглед и да биде “скоцкана” за секоја пригода, но…

Претерала овој пат. Што вие мислите, дали е ова соодветна облека за неделна миса?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma