Кира Најтли непрепознатлива во магазинот Interview!

4 април, 20120
keiraknightleyinterviewmagazine9

Кира Најтли е девојката која го краси новото издание на магазинот Interview, минатиот месец тоа беше Кети Пери. Како и Пери и британската актерка  е речиси непрепознатлива под толкава количина на шминка.

На некои фотографии во овој магазин Кира изгледа како Дејвид Боуви. Исто така, на една фотографија актерката има кожни панатлони, високи потпетици и црно сако кое е откопчаношто под него и се гледаат градите.

За нејзиниот изглед да биде целосен стилистите на актерката и ја исчешлале косата наназад, додека силната шминка го нагалсува целокупниот стајлинг. На другата фотографија Најтли изгледа како вистинска бунтовничка со бушава мокра коса, очила за сонце и цигара во уста.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/