Ќерката на Витни Хјустон уловена како се дрогира???

20 февруари, 20120
image2_1329130905

Веднаш по погребот, ќерката на Витни Хјустон “ислезнала”. Неколку извори тврдат дека ќерката на починатата пејачка е пронајдена како се дрогира!

Сите биле загрижени и ја барале на мобилен. На погрбот била многу потресена, па успеала во еден момент да се повлече и да “исчезне”…

Семејството ја пронашле во неделата, непосредно пред да тргнат на погребот на нејзината мајка.

Иако остатокот од семејството не сакале јавно да признаат дека Боби има проблем со дрога, таа веќе еднаш беше на рехабилитација, а неодамна се објавени  и фотографии на кои се гледа како шмрка кокаин. Откако нејзината мајка почина, Боби наводно доживеала два нервни слома,  а пред испраќањето објавено е дека семејството планира да ја испрати на рехабилитација штом Витни биде погребана.

Портпарол на семејството вели дека Боби не се дрогирала.

-Минатата ноќ извесно време не се знаеше каде е Боби, но ситуацијата беше брзо разрешена. Таа сега е добро. И беше потребно некое време да биде сама, бидејќи како што може да се очекува, таа е во моногу тежок перод поради загубата.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma