Шокантно! Анџелина Џоли гола на хероинска сеанса! :(((

20 февруари, 20120
t679

Најшокантни се фотографиите од Џоли каде таа била 14 часа на хероински оргии, на ко исе гледа дека е целосно исцрпена и слаба  и како трпеливо чека да и се подготви шприц со хероин.

Некогашниот пријател на Џоли, Ендру Мортон кој требаше да објави нејзина автобиографија, се одлучил да оди по свој пат и да објави своја самостална книга.

За промоција на книгата која веќе е отпечатена во 150.000 примероци, продадени биле и осум фотографии од актерката за еден магазин каде Џоли во 1999 година снимена за време на една повеќечасовна хероинска сеанса, во садо  мазо пози. Џоли на себе има само лента во облик на крст кои биле прилепени за нејзините гради, ремен за куче околу вратот и цигара во устата.

Џоли ја изгубила својата невиност на 14 години

Објавените фотографии ја шокираа американската јавност, кои иако имаа резерва кон оваа актерка и нејзиното минато, сепак ја доживуваа како светица.

Автобиографијата ќе содржи и други детали од животот на Анџелина кои ќе ја шокираат јавноста, некои тврдења дека на својот полов орган го има истетовирано името на Били Боб Тортон и дека својата невиност ја загубила на 14 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma