Кладба ја соблече водителката на сред Тајмс Сквер! :)))

7 февруари, 20120
Кладба ја соблече водителката на сред Тајмс Сквер! :)))

Телевизиската водителка Мариа Меноунос, која инаку има грчко потекло, загубила облог кој се однесувал на Super Bowl купот од репортерот Еј Џеј, па затоа таа требала да се соблече во бикини на овие ладни темепратури и тоа на сред Тамс Сквер.

Овој необичен облог го потврдил и другиот колега Марио Лопез. 35 годишната Мариа, била убедена дека финалето ќе му припадне на тимот на New England Patriots, но победничкиот пехар сепак го кренаа играчите на New York Giants со резултат од 21:17.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ioTSQ1TR94U

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber