Кога лифтот нема под?! :)))

16 февруари, 20120
Кога лифото нема под?! :)))

На само еден чекор да влезете во лифот забележувате дека нема под, туку провалија… ќе ви биде ли смешно?!

Посетителите на трговскиот центар Саудсајт во Лондон, биле прилично исплашени кога се отворила вратата од лифот и кога требале да влезат во него.

На само еден чекор забележуваат дека лифтот нема под.

Моментот кога неможете да се вратите назад и се препуштате на судбината и гравитацијата е застрашувачки, но набрзо доаѓа и олеснување кога сите посетители разбраа дека подот е тука, само се работи за слика.

3Д илузијата која ги исплаши посетителите е дело на уметникот Ендрју Вокер, погледнете што се случуваше:

httpv://www.youtube.com/watch?v=vlA5znMDIPc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber