Кој ќе ја купи најмодерната куќа во Холивуд?!

16 февруари, 20120
13

Ова современо ремек дело на архитектурата кое е лоцирано во Беверли Хилс е идеално место за живеење на многу холивудски ѕвезди. Иако,  досега  не е одредена цената, се разбира дека има голем број познати лица кои ќе издвојат неколку милиони за да ја поседуваат оваа прекрасна модерна куќа.

Три спални соби, гостинска куќа, театар, кров со базен, неверојатни бањи, модерен и луксузен ентериер се само некои работи кои ги поседува куќата.

Погледнете ги сликите и сами уверете се во убавината на ова архитектонско дело.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma