Koj е муж у куќа Барак или Мишел???

2 февруари, 20120
obama

Првата дама на Америка, Мишел Обама, која веќе две години промовира здрава исхрана и фитнес програма, го прифатила предизвикот на комичарката Елен и за време на нејзиното шоу, пред публиката во студијото, направила 25 склекови.

Елен за шега, изјавила дека не би било добро да ја победи првата дама и дека поради тоа се откажала од скелковите.

Мишел Обама во емисијата открила и некои тајни за својот сопруг Барак Обама.

“Знае да биде неуреден. Не си ги собира своите чорапи”, изјавила Мишел на прашањето на еден гледач.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma