Кој е вашиот хороскопски знак?!:)

12 април, 20120
horoskop-5

Погледнете како уметниците знаат да ја преточат својата инспирација во прекрасен сликарски симбол.

Овој пат тоа е Боди Арт но со зодијачки знаци. Погледнете како го направиле ова инспиративните уметници.

Уметникот кој стои зад оваа креација е Руди Евертс од Австралија.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi