Горда на својот задник: Нејзината позадина се најде дури на топ листата на најдобрите!

12 април, 20120
guya2

Иако од манекенството преминала во светот на бодибилдингот и со тоа разочара цела армија мажи, оваа старлета и понатаму има нешто на што сите можат да и завидуваат…

Задникот на Џоди Марш, британскиот магазин за мажи “Zoo” го прогласи за еден од најдобрите во земјата! Нејзиниот газ го ставиле на 32 место, зо што оваа девојка се гордее.

Со ова достигнување се пофалила и на Твитер:

-Ви претставувам слика од мојот задник за 59 секунди…58,57,56,55…Подгответе се за 32 најдобар задник во Британија!

Нејзините фанови сигурно немале ништо против  да фрлат поглед на нејзините силни атрибути.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber