Кој има најдобри нозе во Холивуд?

14 април, 20120
katelegs

Мини фустани, кратки панталони и се што е МИНИјатурно е повторно апсолутен моден хит. Така многу познати дами го искористија трендот и гордо ги покажаа своите долги нозе во различни мини креации. Сепак, никако не можеме да се одлучиме на која ваквиот тренд најдобро и стои, односно која ѕвезда има најдобри нозе?

Погледнете кои се номинирани…:)

Џенифер Анистон
Ешли Грин
Гвинет Палтроу
Хајди Клум
Бијонсе
Блејк Лајвли
Хајди Монтаг
Жизел Бундшен
Викторија Бекам
Хали Бери
Кети Пери

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi