Кој луд може да ја остави Елизабет Каналис?!?!?

21 април, 20120
v241713p0

После Џорџ Клуни, само Ситво, ѕвездата од MTV серијалот “Jackass“.

Стиво (37 годишен) ја прекина тримесечната врска со преубавата Елизабет Каналис (33 години), “поради нејзиниот начин на живот”.

Иако е познат како еден од “најлудите” учесниците во “Jackass”, Стиво извесен период има поминато во ментална здравствена установа за депресија и поради ненадејните промени на расположението, поради што започнале да му пречат континуираните излегувања со Елизабет  и начинот на живот кој може лошо да влијае на него.

“Стиво е сериозен во својата намера да не пие и да не го загрози своето здравје”, изјави анонимен извор за веќе екс-момче на Елизабет.

“Иако тие ја прекинаа врската, тој сеуште ја сака и почитува и се грижи за неа, но одлучи дека ќе биде подобро да не се заедно”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi