Која актерка ни ги покажа салото и целулитот???

3 јануари, 20120
1

Онаа слатка русокоса. Таа освои Оскар и важи за една од најдобрите и најзгодните актерки денес. Меѓутоа, изненади многумина кога на плажа се појавила во костим за капење и откри некои од своите недостатоци, односно вишоци.

Риз Витерспун се најде во листата на најдобро облечени дами во 2011 година и навистина плени каде и да се појави. Критиките и од модни и од филмските експерти секогаш и се посветени, но овој пат ги разочара. Фотографирана е на плажа на Хаваи како ужива со своите деца. Во едноделен “ретро” костим и се ведело сaлцето на стомакот како и стриите и целулитот на нозете.

Риз, брзо во теретана, се наближува доделувањето на филмски награди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber