Колекција на огромни зеленчуци

9 април, 20120
huge-vegetables-giant-11

Колекција на џиновски зеленчуци кои изгледаат како да се „озрачени“. Повеќето од примероците во колекцијата се Гинисови рекордери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/