Убавата Шерил Кол поради кариерата ќе се откаже од презимето!

9 април, 20120
4-110R5114412D6

Британската пејачка Шерил Кол одлучила да се откаже од презимето за да има успешна кариера.

Па така оваа пејачка ќе го носи името Шерил следен пат кога ќе го издаде новиот албум. Извор близок на пејачката открил дека со тоа сака да се справи со негативните конотации од минатото и додал дека таа не се откажува официјално од презимето, туку тоа ќе биде така само во нејзината работа.

Шерил се развела од фудбалерот  Ешли Кол во 2010 година, откако дознала дека ја изневерувал и веројатно со овој потег сакала да се ослободи од лошите сеќавања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/