Совршен апартман на 3 ката во Њујорк

9 април, 20120
1

Погледнете го овој неверојатен апартман лоциран во Трајбека, Њујорк. Вреди фрапантни 30 милиони долари, за кои ќе добиете 3 ката простор за живеење, и тоа неверојатно луксузни. Што би правеле кога ви имале еден ваков огромен апартман?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/