Кортни Кокс ја продава својата куќа во Лос Анџелес

25 јануари, 20120
nnnn

Актерката Кортни Кокс реши да ја продаде својата куќа во Лос Анџелес која ја купи пред да ја стекне славата со познатата серија „Пријатели“.

Прекрасната куќа во француски стил ја стави на пазарот за надвижнини за 1,5 милиони долари. Куќата вклучува шест пространи спални соби, 4 бањи, библиотека, два камина и базен.

Актерката моментално живее во Малибу.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma