Куче посвоило диви прасиња! :)))

17 февруари, 20120
Куче посвоило диви прасиња! :)))

Женката од расата француски булдог посвоила шест диви прасиња, чија мајка веројатно била убиена од ловци во близина на Берлин.

Прасињата биле пронајдени и донесени кај мајката француски булдог за таа да се грижи за нив.

Погледнете како изгледа сето тоа:

httpv://www.youtube.com/watch?v=nU1SBG8dGfc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma