Куќата на Крис Браун во Лос Анџелес

30 јануари, 20120
jf8934

Новата куќа која ја купи поранешното момче на Ријана во Л.А. го чинеше 1,5 милиони долари, но сепак тој бил пресреќен поради фактот што таа првично чинела 2,6 милиони долари.

Куќата која има 3 спални соби, лифт, стаклени ѕидови, екрани на допир насекаде во куќата и голем базен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber