Лажна вест за смртта на Киану Ривс!!!

13 февруари, 20120
keanu reeves

Колку шегите можат да бидат невкусни, доказ е и веста која се појави ова утро на еден интернет блог за наводната смрт на познатиот актер Кијану Ривс.

Вака изгледа веста која се појави рано изутринава на еден интернет блог: Некој измислил лоша шега и многу непријатно изненадил бројни фанови на познатиот актер.

Во веста се вели дека Кијану е во Швајцарија на зимовање со семејтвото и дека во несреќен случај го загубил животот, додека возел сноуборд.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma