Лејди Гага: Сакам италијански донатор на сперма! :))))

1 февруари, 20120
Lady Gaga performs during the New Year's Eve celebration in Times Square December 31, 2011 in New York. AFP PHOTO/DON EMMERT

Американската пејачка Лејди Гага изјавила дека бара некој кој ќе биде татко на нејзиното дете преку ин витро оплодување.

Лејди Гага  потврдила дека бара маж кој ќе и помогне да роди дете.

Популарната пејачка се забавува со актерот Тејлор Кени, но очигледно има намера нејзиното дете да има италијански гени.

“Сакам таткото на моето дете да биде од Италија или Сицилија”, изјавила Лејди Гага.

25 годишната, чие вистинско име е Стефани Германота, ќерка е на сопственик на хотел во Њујорк. Нејзиниот татко Јосиф потекнува од Насо, Сицилија.

Кога новинарите го прашале експертот за вештачко оплодување Северин Атинорио дали Гага побарала совет, тој одбил да одговори на ова прашање.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma