Мачката која побегна кај пилотот и го одложи летот за неколку часа! :)))

1 февруари, 20120
Мачката која побегна кај пилотот и го одложи летот за неколку часа! :)))

Немирниот мачор кој успеа да избега, а изгледа по секоја цена сакал да патува во прва класа, предизвика паника и одложување на летот на линијата Халифакс – Торонто цели четри часа.

Мачорот Риплс побегнал од својот транспортер, ни помалку ни повеќе избегал кон првата класа и потоа влегол во пилотската кабина.

httpv://www.youtube.com/watch?v=PPAr0rVIiH0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber