Линдзи Лохан ги следи стапките на Мерилин Монро! E мнооогу добар пример си земала…:))))

7 февруари, 20120
lindzi1

Пушењето и не е најздрава навика, но Линдзи Лохан ќе направи се за да изгледа како Мерилин Монро во уште една серија на фотографии инспирирани од легендарната дива.

Проблематичната актерка позираше за магазинот Love во заводлива поза на креветот. Линдзи лежи на бели чаршафи со рацете подигнати над главата и цигара во раката.

Линдзи до сега неколку пари позираше како Мерилин Монро вклучувајќи ја и насловната на New York магазинот во 2008 година.

А легендарната актерка неодамна беше отелотворена и во магазинот Playboy за време на судската постапка која беше водена против неа.

Познато е дека Линдзи беше затворена пет пати во последните неколку години, а неодамна е фатена како пие иако тврди дека повеќе не консумира алкохол ниту дрога, поради кои постојано запагаше во проблеми со законот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber