Линдзи Лохан V.S. Меган Фокс – се тепаат која повеќе личи на Елизабет Тејлор?!?!

20 јануари, 20120
new-pic

По неодамнешните шпекулации дека Линдзи Лохан ќе ја глуми легендарната Елизабет Тејлор во филмот за љубовта со филмската ѕвезда, Ричард Бартон, конечно пристигна и потврда дека младата актерка е во преговори за наведената улога. “Зборував директно со Линдзи, како и со нејзините претставници, но разгледував и други актерки, вклучувајќи ја и Меган Фокс”, изјави Лари Томпсон извршен продуцент за филмот Е!News.

Иако Лохан сеуште се наведува како конечен избор, сепак нејзиниот приватен живот во голема мера може да влијае на тоа дали до крај ќе успее да ја задржи улогата. Всушност, Лохан до март е на условна казна. Нејзината директна ривалка Меган Фокс исто така не е позната по примерното однесување, па после “отказот“ од хит филмот “Transformers”, би можела жестоко да се бори за оваа улога.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber