Љубовта на Гвен Стефани и Гевин Росдел очигледно сеуште цвета! Ги демантираа гласините за разводот…

30 јануари, 20120
GwenStefani

Двојката неделата ја поминале со синовите Кингстон и Зум. Најпрво, уживале во риболов, а потоа се забавувале на детското игралиште во Малибу.

Гвен и Гевин постојано разменувале нежност, прегратки и бакнежи и со тоа ги демантираа сите шпекулации за нивниот развод кои претекоа последниве денови.

Да ве потсетиме, минатата недела беше објавено дека на музичкиот пар по девет години му дојде крај, бидејќи Гвен повеќе неможе да ги толерира аферите на Гевин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma