Луксузен апартман вреден 21,8 милиони долари

8 мај, 20120
11

Во следнава фото галерија, во нудиме можност, да го погледнете овој супер апартман кој се наоѓа во Токио. Апартманот кој изгледа како од вашите соништа вреди неверојатни 21,8 милиони долари. Не се сомневаме дека ќе Ве освои со својата убавина, раскош и дизајн кој инспирира и дека ќе се вљубите на прв поглед. Доволно е да ги погледнете следниве фотографии и се ќе ви биде јасно. Па ѕирнете во внатрешноста на овој суперлуксузен апартман, кој изгледа како од сништата….: )

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi