Лута на дечкото кој ја изневерил, Кети Пери се пријавува во војска!

22 март, 20120
katy2

Како и нејзината најдобра пријателка Ријана во 2009 година во спотот за песната “Hard”, така и Кети При одлучила да се трансформира во војник.

“Part Of Me” е седмиот сингл од нејзиниот албум “Teenage Dream”,а случајно или не, со оглед на неодамнешниот развод од комичарот Расел Бренд, Кети во спотот полудува кога ќе го фати дечкото како ја изневерува, а тоа ќе предизвика да ја исече косата, зголеми градите и да се пријави во маринците.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/