Жестока расправија на актерка и манекенка: “Поштено” се извреѓале!

22 март, 20120
Kate-Moss-Gwyneth-Paltrow-0312-11

Најпознатиот британски модел Кејт Мос и Гвинет Палтроу поштено се извреѓале и станале главна тема на сите таблоиди.

За време на едно утринско џогирање актерката ја сретнала Кејт Мос, која уживала во прошетка на плажа и грицкала чипс.

Кога Кејт ја поздравила актерката  и ја прашала зошто трча кога имала одлично тело, Гвинет во секунда ја упропастила со шегата: – Да не изгледам како тебе кога ќе остарам.

Мос останала без зборови, а потоа се соземала, го фрлила на неа чипсот и дофрлила:

-Јади малце јаглехидрати, кучко.

Нивната битка била главна тема на разговор во Холивуд.

Додека Гвинет е позната по својот здрав режим на исхрана и секојдевно вежбање, најплатениот британски модел има малку поразличен стил на живот кој вклучува луди ноќни проводи и пијанчење.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/