Мачорот Маверик мора да држи диета!

31 март, 20120
g54

Маверик има 10 килограми и се натпреварува со останатите домашни миленици во тоа кој побрзо ќе ослабне.

Маверик од Единбург се прослави со својата телесна тежина, но сега ќе мора да држи диета и да ослабне.

Ако Маверик победи на ова натпреварување, ќе добие одмор во луксузниот хотел за домашни миленици, храна и играчки. Во наредните осум месеци Маверик со уште неколку мачки и кучиња ќе биде на строга диета.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/