Магацин претворен во преубав стан

31 март, 20120
2

Погледнете го овој поранешен магацин лоциран во Мелбурн, Австралија. Станот има 3 соби и две купитали, во голем дел ѕидот е составен од ѕигли и покривот потсеќа на тоа што порано бил. Преубаво!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi