Карлеуша имала најдобро газе! :)

31 март, 20120
hun

Јелена Карлеуша на својот твитер профил ставила фотографија на која доминира нејзниот задник и напишала дека никој нема подобар задник од нејзниот.

„Официјално го имам најдобриот задник на сите времиња“.

Под истата фотографија, таа го напишала и следното:

„Неможам да го дочекам летото. Мојата нова песна ќе ве шокира, ветувам“!

Потоа српската пејачка додала уште една фотографија на која таа јава коњ:

„Ја сакам оваа фотографија. Зарем не е феноменална“?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/