Мајк Тајсон: Поранешната сопруга ја фатив во кревет со Бред Пит

3 декември, 20120
Tyson_640

Поранешниот светски боксерски шампион Мајк Тајсон, изјавил дека еднаш ја затекнал неговата поранешна сопруга во кревет со холивудскиот актер Бред Пит.

Тајсон вели дека Робин Гивенс ја затекнал со актерот во периодот на 80-тите години на минатиот век, во времето кога веќе бил разведен од неа, но сеуште понекогаш спиеле заедно.

Love triangle: Tyson also discussed his unexpected love triangle with ex-wife Robin Givens and pre-famous Brad Pitt in 1989 before their divorce was finalized

“Бред тој ден дошол пред мене. Бев неверојатно лут. Требаше само да го видите неговото лице кога ме здогледа”, изјавил Тајсон.

Бред од оваа ситуација за среќа се извлекол неповреден.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit