Малку му чади од автомобилот, но битно топло му е!

11 февруари, 20120
nasss

Да, да и тој знае дека му чади од колата, но барем му е топло. Човекот кој си вградил печка во автомобилот.

Паскал Прокоп вградил печка во својот автомоил од 1990 година. Од оџакот на кровот постојано му чади густ чад, но тој вели дека му е топло додека се вози на температури под нулата.

Погледнете го и ова чудо 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber