Марк Ентони за прв пат во јавност со својата девојка!

5 април, 20120
marc-anthony-shannon-de-lima_medium

Поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, Марк Ентони за прв пат во јавноста се појавил со својата нова девојка Шенон Де Лима.

Познатиот музичар и атрактивната манекенка од Венецуела се во врска од крајот на минатата година. Освен на фотографиите на Твитер, двојката до сега никаде не е видена во јавноста.

За разлика од својата поранешна сопруга, Марк на почетокот на новата врска била многу дискретен. Сепак, неодамна со Шенон се појавил на 47-то доделување на награди за кантри музика во Лас Вегас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/