Машка планета

21 јануари, 20120
1

Идентификувавме четири видови мажи, на кои можеш да налеташ во нивната природна животна средина – во бар петок навечер.

Мажот волк

Како да го препознаеш? Тој е вистински маж и секогаш е во пакет со неколку пријатели.

Основни карактеристики – Тој е алфа мажјак, агресивен и надежен, но затворен. Тешко се разоткрива.

Мажот панда

Како да го препознаеш? Не ги сака игричките и ќе те прегрне баш како мече кога ќе имаш потреба.

Основни карактеристики – Тој е перфектно, добро момче – идеална комбинација од нежност и заштита.

Мажот пантер

Како да го препознаеш? Тој е роден флертаџија во стилот „лошо момче“.

Карактеристики – Овој вид  ја „брка“ најјаката риба но еднаш штом ја фати, брзо губи интерес.

Мажот хиена

Како да го препознаеш? Тој е најгласниот и најзабавниот маж наоколу.

Карактеристики – Длабоко во себе тој е несигурен и затоа бара внимание. Има потреба од одобрување за да се чувствува добро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber