Чудни звуци: Дали се НЛО, громови или измама?

21 јануари, 20120
12

Луѓето снимаат најразлични „чудни звуци” насекаде низ светот, но што всушност се тие? Погледнете го извештајот од Марк Морис во кој тој дава свое мислење дали навистина се работи за НЛО, или грмотевици, или можеби сето тоа е измама.


 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber