Мажите избраа: Софија Вергара е најпосакуваната жена во светот!

1 февруари, 20121
Sofia+Vergara

Мажите ја избраа колумбиската актерка Софија Врегара за најпосакувана жена на светот!

Морате да признаете дека направиле добар избор.

Секси колумбиката со своите провокативни фотографии едноставно изби на површина. Навикнавме на нејзините провокативни фотографии и совршено тело, така што ова одлука не изненади воопшто.

Второто место на листата 99 напосакувани жени за 2012 освои манеканката Кејт Аптон, трета е ѕвездата од филмот “Мажите кои мразат жени” Руни Мара, а четврта е Миранда Кер. Ваква одлука донеле читателите на сајтот AskMen.com.

One comment

  • zdravko koseski

    1 февруари, 2012 at 12:57

    navistina dobar izbor

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma