Меган Фокс е бремена?!

29 март, 20120
меган фокс

Американските таблоиди пишуваат дека поранешната ѕвезда на “Трансформерс” го чека првото дете со сопругот Брајан Остин Грин.

“Меган Фокс и нејзиниот сопруг Брајан Остин Грин чекаат бебе, пишува магазинот Стар и додава дека иако бременоста не била планирана, убавата бринета и поранешна ѕвезда на “Беверли Хилс” не би можеле да бидат посреќни.

“Меган е трудна неколку месеци, но таа и Брајан се одушевени и се радуваат на приновата”, изјавил извор близок на актерката.

Двојката се венчаа пред две години, а некогашната најсексипилна жена на светот го посвои и 10 годишниот син на Грин од првиот брак.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber