Пролетната колекција од John Richmond

29 март, 20120
5

Останете во чекор со најновите модни тенденции, без да правите никакви компромиси со универзалноста на чантите, кои ги носите. Новата пролетно – летна колекција на Џон Ричмонд за 2012 година ви предлага неверојатно богат избор чанти кои ќе го збогатат вашиот пролетен стајлинг со свежи бои и тренди аксесоари, кои се неопходни за добриот стил.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi