Меган Фокс го наговарала сопругот да претепа фотограф!

28 март, 20120
Megan-Fox-My-Husband-Is-My-Soul-Mate-01

Актерот Брајан Остин Грин ќе го тужи фотографот Делберт Шоу, со кој Грин се степал бидејќи ги фотографирал додека со сопругата Меган Фокс се сончал на плажа на Хаваите.

Конфликтот започнал со вербални навреди во кои се вклучила и Меган Фокс.

Не и било доволно што момците се навредувале, туку сопругата прашала: “Зарем ќе го пуштиш само така да се извлече?”

Поттикнат од нејзините зборови Брајан неколку пати со тупаница го удрил фотографот и му го фрлил мобилниот во море.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi