Дали Ријана воопшто носи гаќи?!:)

28 март, 20120
rihanna1

Едно е сигурно – на оваа пејачка и е неопходен стилист, бидејќи на нас во последно време предизвикува со своите стајлинзи.

Ријана не пропушта прилика да шокира.

Ја гледавме во секакви изданиа, но ова не изненади. Ја нарековме “ватрена” и тоа не само поради нејзината маичка на која е отсликан пламен туку и поради прекратките панталончиња ако воопшто ги носи?! Се прашуваме дали воопшто носи долна облека?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/