Места во светот кои мора да ги посетите

8 април, 20120
nas

Најубавите места на светот кои дефинитивно мора да ги посетите во животот!

Интернационалниот Хотел и Таласо Спа, Бора Бора

Поситано, брегот Амалфи, Италија

Водопадите Понга, Виетнам

Сејшели

Бернер Оберленд, Швајцарија

Водопадите Каитор

Пештерата Деветашкаја во Буарија

Сечуан, Кина

Градините во Прага

Елафониси Бич, Крит

Шангри Ла Резорт, Оман

Водопадот Батара Џорџ, Либан

Долината на 10-те врвови, Алберта, Канада

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/